Array
Home Novinky Mistrovství republiky v orbě 2019
Banner

VYSOČINA ZETOR SHOW

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. zve všechny příznivce zemědělské techniky na tradiční akci VYSOČINA ZETOR SHOW do Nového Města na Moravě. Ve čtvrtek 19. září se zde pokusí o překonání hned dvou rekordů: počet traktorů značky ZETOR na jednom místě a nejdelší souvislá řada traktorů. Více informací...

Mistrovství republiky v orbě 2019
Napsal Milan Kočí   
Čtvrtek, 26 Září 2019 18:00

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. zve všechny příznivce zemědělské techniky na 46. ročník Mistrovství České republiky v orbě 5. října do Žabčic u Brna. Zetor si jej zvolil jako další zastávku své ZETOR TRACTOR SHOW a představí zde modelovou řadu PROXIMA v novém designu.


Kromě toho zájemci uvidí vybrané modely značky s pluhy SUKOV, přičemž model CRYSTAL agregovaný s poloneseným pluhem SUKOV ARCOAGRO 6+, si budou moci i vyzkoušet. Soutěž v orbě proběhne od 11 do 14 hodin ve čtyřech kategoriích: víceradličné pluhy, dvouradličné pluhy, veteráni (traktory do roku výroby 1969) a orba s koňmi. Zúčastní se jí i několik traktorů ZETOR. Kromě soutěže budou traktory ZETOR k dispozici u stánku společnosti ZETOR TRACTORS a.s. Nově se zde představí modelová řada PROXIMA v novém designu vycházejícím opět z konceptu italského studia Pininfarina. K vidění budou také všechny traktory z portfolia společnosti, vybrané modely i s pluhy SUKOV. Konkrétně půjde o MAJOR agregovaný s jednostranným pluhem SUKOV KATLAND 3+, PROXIMU agregovanou s obracecím pluhem SUKOV JUNIOR ROTO 3+1, FORTERRU agregovanou s pluhem SUKOV DOWNHIL 4+1 a CRYSTAL agregovaný s poloneseným pluhem SUKOV ARCOAGRO 6+. Právě naposledy zmíněný model CRYSTAL s pluhem SUKOV ARCOAGRO 6+ si zájemci budou moci vyzkoušet a uskuteční se k němu i komentovaná prohlídka. Na akci nebude chybět ani tradiční showtruck ZETOR. Mistrovství v orbě je nejstarší a jednou z nejslavnějších soutěží v orbě v novodobé historii českého zemědělství. Letošní 46. ročník je navíc součástí programu oslav 100 let od založení Mendelovy univerzity. V návaznosti na oslavy výročí ponese letošní soutěž motto „Orba století“.

Zdroj: www.zetor.cz

Podobné články