Array
Home Novinky ZETOR PROXIMA oslaví 15. narozeniny novým designem
Banner

VYSOČINA ZETOR SHOW

Společnost ZETOR TRACTORS a.s. zve všechny příznivce zemědělské techniky na tradiční akci VYSOČINA ZETOR SHOW do Nového Města na Moravě. Ve čtvrtek 19. září se zde pokusí o překonání hned dvou rekordů: počet traktorů značky ZETOR na jednom místě a nejdelší souvislá řada traktorů. Více informací...

ZETOR PROXIMA oslaví 15. narozeniny novým designem
Napsal Milan Kočí   
Úterý, 17 Září 2019 18:00

Při příležitosti letošního 15. výročí modelové řady PROXIMA představí společnost ZETOR TRACTORS a.s. traktory této modelové řady v novém designu. Úplně poprvé se v novém kabátě představí na veletrhu AGRO SHOW v polském městě Bednary od 19. do 22. září. Po traktorech MAJOR jde už o druhou řadu modelů vycházejících z designového konceptu, na kterém ZETOR spolupracoval s italským studiem Pininfarina.


K dispozici budou tři modely o výkonu 76–117 koní: PROXIMA CL, PROXIMA GP a PROXIMA HS. Při vývoji značka vychází vstříc požadavkům a potřebám svých zákazníků. Pro svou univerzálnost si tak nalezla své příznivce po celém světě. Českým zákazníkům se modelová řada PROXIMA v novém designu představí 5. října na Mistrovství České republiky v orbě. Na veletrhu se také nově objeví modelové řady kompaktních traktorů COMPAX a traktorových sekaček PRIMO, které budou pilotně nabízeny na polském trhu. Traktory řady COMPAX najdou využití především při letní i zimní údržbě obcí, firemních areálů i sportovišť a v zahradnictví. Jsou dostupné ve výkonovém rozsahu 25 až 37 koňských sil. Traktorová sekačka ZETOR PRIMO HT 20 disponuje motorem o výkonu 19 koňských sil a najde uplatnění zejména při údržbě travnatých ploch.

Zdroj: www.zetor.cz

Podobné články