Array
Home Videa Claas kombajny pro rok 2014
Banner

ZETOR představuje dva nové modely traktorů v segmentu 40 až 70 koní

ZETOR TRACTORS a.s. brzy představí dva nové modely traktorů UTILIX a HORTUS v segmentu výkonu od 40 do 70 koní. Rozšiřuje se tak nabídka univerzálních traktorů, které nacházejí široké uplatnění v zahradnictví, při lehkých zemních pracích a v komunálních službách, hodí se také pro práce s nakladačem. Stroje najdou uplatnění i u hobby farmářů...

Claas kombajny pro rok 2014

Společnost Claas rozšířila nabídku kombajnů o nové hybridní modely Lexion 740 a Lexion 750 v Terra Trac verzi. Nový Lexion 740 je poháněn motorem Caterpillar C9.3 ACERT s výkonem 400 koní a emisní normou 3b. Oba modely mají nový 1420mm široký APS separační buben a dva 4,2 m dlouhé čistící válce Roto Plus. Lexion 740 a 750 může používat žací lišty až do šířky 9 m. Kapacita zásobníku nových modelů je 10 000 litrů. Nejnovější multifunkční joystick CMotion a terminál CEBIS II nabízí pohodlné ovládání. K dispozici je také Cemos automatická optimalizace výkonu systému a verze, která plně automatizuje čištění zrna. Cemos Automatic sleduje více než 50 různých nastavení.

Novinkou pro rok 2014 je nová kamera pro kontrolu jakosti zrna. Nová kamera je k dispozici pro největší modely Lexion 770 a 780.


Další novinkou pro všechny modely Lexion je automatické rozmetadlo rozdrcené slámy. Senzory umístněné na zadních světlech sledují změny jako je síla bočního větru, změna úhlu sklonu a následně se tyto informace používají k nastavení rozmetadel. Tím je zajištěno, že distribuce slámy je vždy udržována v celé šířce záběru.


Pro modely TT je k dispozici automatická kontrola tlaku pro zadní nápravu. Tlak je možné ovládat přes CEBIS terminál a je možné využívat programy pro práci na poli nebo přepravu po silnici. Mezi další nové funkce pro všechny Lexion modely 600 a 700 patří zadní kamera, kterou je možné aktivovat manuálně nebo se zapne automaticky při couvání.

Zdroj: www.claas.com

Podobné články

Komentáře  

 
0 #1 Claas 2013-10-28 23:14
Co řikate na novy CLAAS Xerion co jste mohli zhlednout na www.claas.com
Citovat
 

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit