Array
Home Novinky Deutz-Fahr nová řada TTV 7
Banner

Traktory ZETOR vyjely se svou show

Oblíbená ZETOR TRACTOR SHOW v červnu zavítala do Pobaltí. Traktory ZETOR se během tří zastávek předvedly v Litvě a Estonsku. Akce navštívily stovky zemědělců, farmářů a příznivců značky. V průběhu konání ZETOR TRACTOR SHOW byly k vidění novinky z dílny brněnského výrobce traktorů při práci v reálném terénu. ...

Deutz-Fahr nová řada TTV 7
Napsal Maroš Rusin   
Středa, 10 Říjen 2012 08:00

Nová Deutz-Fahr řada 7 TTV obsahuje tři modely traktorů s výkonem od 224 do 263 koní. Nové šestiválcové motory Deutz TCD splňují emisní normu 3b díky SCR technologii. Konstrukce motoru má čtyři ventily na válec, centrálně umístněné vstřikovače, turbodmychadlo, intercooler a odpadní záklopku, spolu s Deutz Common Rail systémem vstřikování paliva, který pracuje na 2000 bar. Motory použité v nové řadě jsou vyráběné s nejnovějšími technologiemi, což umožňuje zmenšení rozměrů a snížení spotřeby paliva. Bionafta stejně jako kombinace s naftou může být použitá jako palivo.


Převodovka vyráběná firmou ZF nabízí maximální rychlost 60km/h, při rychlosti 40km/h je možné využít systému pro úsporu paliva. Ovládání je pomocí joysticku, které nabízí skvělou proměnu rychlostí od nuly až do maxima. PTO je u modelu 7210 TTV k dispozici v rychlostech 540/540E/1000 a 1000E, převod je mechanický, dva silnější modely mají rychlosti PTO 540E/1000 a 1000E při použití elektrohydraulické spojky, která poskytuje pomalý start. Brzdění je zajištěno pomocí PowerBrake technologie s elektrickou parkovací brzdou, která poskytuje inteligentní brzdění v reakci na zatížení a údajů obdržených z přenosu TTV.


V hydraulickém systému je samostatné čerpadlo pro posilovač řízení s výkonem 44 l/min. Hlavní čerpadlo hydraulického systému může mít výkon 120 l/min, nebo 165 l/min. Maximální nosnost zadního závěsu je 10 000 kg a předního 4 500 kg. Traktory Deutz-Fahr s výkonem nad 120 koní jsou standardně osazené novou kabinou MaxVision. Standardně jsou nové modely také vybavené novým barevným displejem, který nabízí jasný přehled o funkčnosti stroje. Kabina řidiče navíc nabízí ještě více pohodlí díky novému polstrování.


Zdroj: 7series.deutz-fahr.com

Podobné články