Array
Home Novinky Deutz-Fahr nová řada Agrotron 6
Banner

Traktory ZETOR byly k vidění na Slovensku

Traktory značky ZETOR byly k vidění na zemědělské výstavě Celoslovenské dni poľa ve Dvorech nad Žitavou. Jako na všech letošních akcích tohoto typu, i zde značka ZETOR předvedla traktory napříč portfoliem. Nejnovějšími přírůstky jsou MAJOR v novém designu, UTILIX a HORTUS. O tyto novinky byl velký zájem....

Deutz-Fahr nová řada Agrotron 6
Napsal Maroš Rusin   
Středa, 03 Říjen 2012 08:00

Nové traktory Deutz-Fahr řady 6 jsou navržené pro co nejvyšší spolehlivost a jednoduchou koncepci ovládání. Nová řada obsahuje šest modelů s výkonem 150 - 190 koní, dva modely jsou s krátkým rozvorem (6145.4 a 6160.4) a zbylé čtyři mají delší rozvor (6150, 6160, 6180 a 6190). Nové motory Deutz TCD nabízí maximální jízdní komfort s optimální účinností. Všechny modely traktorů splňují emisní normu 3b díky SCR technologii. Vstřikování paliva je řízené elektronicky pomocí Deutz Common Rail systému, který pracuje na 1600 barů.

Nová převodovka je považována za velký krok vpřed, protože zvyšuje produktivitu a komfort při jízdě. K dispozici je šest rozsahů se čtyřmi Powershift stupni pro celkem 24 rychlostí vpřed a vzad. Traktory řady 6 mohou být vybavené také automatickou převodovkou. Maximální rychlost modelů bude 40 km/h. Elektronická řídící jednotka dokáže v závislosti na rychlosti traktoru a úhlu natočení volantu zamykat, nebo odemykat diferenciály, nebo zrušit pohon všech kol. PTO je standardní s rychlostmi 540, nebo 1000 otáček. Čerpadlo hydrauliky přečerpá 83l/min, k dispozici je také čerpadlo s kapacitou 120 l/min. Nosnost zadních ramen je 9200 kg a předních 3800 kg.


Brzdící systémem Power Brake je vybaven každý model řady 6. Co se týče exteriéru, traktor má elegantní a atraktivní dizajn. Kabina S-Class je navržena tak, aby poskytla obsluze pohodlné pracovní prostředí. Odpružení může být mechanické, nebo pneumatické. Panoramatická okna poskytují výhled ve 320 stupních, k dispozici je i automatické osvětlení interiéru, popřípadě skleněné střešní okno s roletou.


Zdroj: www.wnif.co.uk