Array
Home
Banner

Novinky od Zetoru na TECHAGRU 2018

V Po dvou letech se v Brně opět koná TECHAGRO – největší zemědělský veletrh v ČR a ve střední Evropě. Na více než 70 tisících čtverečních metrech se několik stovek vystavovatelů bude snažit zaujmout a přesvědčit přes 100 tisíc návštěvníků, že právě jejich nabídka je pro jejich potřeby tou nejlepší a nejvhodnější. A ZETOR bude opět u toho! ....

Fotogalerie strojů
Napsal Allatutti   
Čtvrtek, 05 Srpen 2010 10:25

Do fotogalerie mohou přispívat i naši čtenáři. Stačí když nám pošlou své fotky na naši emailovou adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript v minimálním rozlišení 800x600 pixelů. K fotkám je zapotřebí připsat jméno autora, označení strojů a místo focení. Poté co fotky budou schválené redakcí uveřejníme je v naší fotogalerii.

Na vaše foto strojů se teší tým Agro-Techwebu.


Claas dál rozšiřuje produkci tentokrát v Uzbekistánu
Napsal Allatutti   
Čtvrtek, 29 Červenec 2010 19:44

Společnost Claas, která patří mezi největší výrobce zemědělské techniky začala převážet kombajny do nově vznikající továrny v Taškentu, hlavním městě Uzbekistánu. Společnost předpokládá, že v budoucnu se ve zdejší továrně budou vyrábět i traktory. Smlouva mezi Taškentským závodem Traktor a dceřinou společností Claas Střední Asie už byla podepsána a nové vzniklá společnost ponese název UZ Claas Agro.

První kontejnery částmi kombajnů již byli zaslány do Uzbekistánu z různých výrobních závodů Claas. Část strojů již přijela do Uzbekistánu jenom k dokončení montáže aby byli rychle dokončené a připravené na letošní sklizeň. Více než 500 strojů se má již tento rok smontovat v Uzbekistánu. Cílem nově vzniklé společnosti je postupné navyšování produkce.

Zdroj: www.claas.com

Claas plánuje rozšíření linky v Krasnodaru
Napsal Allatutti   
Čtvrtek, 29 Červenec 2010 19:23

Společnost se rozhodla posílit své zastoupení v Rusku a plánuje navýšit produkci v Krasnodarském výrobním závodu, společnost v dané lokalitě podepsala smlouvu s městem Krasnodar na nákup nových pozemků.

Claas působí v Rusku od roku 1992 jako dodavatel Kombajnů, sklízecích řezaček a traktorů. V roce 2005 se stal prvním zahraničním výrobcem, který v Rusku otevřel první továrnu na výrobu zemědělských strojů. V továrně bylo doposud vyrobeno něco kolem 2000 kombajnů, traktorů a jiné zemědělské techniky.

Zdroj: www.claas.com

« ZačátekPředchozí171172173174175176177178179180DalšíKonec »

Strana 180 z 181